Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowina-Przęsławice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

143 535 zł1 495 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji! Pięknie położona działka budowlana blisko do Centrum Warszawy tylko 40 minut Kupujący przy tej transakcji nie ponosi kosztów wynagrodzenia agencji! opis Alpha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Kady

Kady(Nowina-Przęsławice + 24 km)

600 000 zł2 281 m² 263,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To oferta, która wyróżnia się na tle innych - dla działki zostało wydane prawomocne pozwolenie na budowę dwóch domów jednorodzinnych, w tym jednego budynku dwulokalowego. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Adamów-Wieś

Adamów-Wieś(Nowina-Przęsławice + 20 km)

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane w miejscowości Adamów Wieś. gmina Radziejowice, powiat żyrardowski, woj. mazowieckie. Media: woda, prąd, gaz w drodze. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żelechów

Żelechów(Nowina-Przęsławice + 15 km)

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana usytuowana w m. Żelechów gm. Żabia Wola o powierzchni 1000 m2 i wymiarach 33 x 30 m. Położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łączności

Łazy(Nowina-Przęsławice + 21 km)

1 064 000 zł1 330 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane w Łazach po stronie Magdalenki. Dojazd aktualnie od ulicy Łączności na zasadzie służebności, docelowo jest decyzja na zrobienie drogi asfaltorej od ul. Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Adamów-Wieś

Adamów-Wieś(Nowina-Przęsławice + 20 km)

399 000 zł4 170 m² 95,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 4170 m2, zlokalizowana w zalesionej okolicy w Adamowie-Wsi. Działka w kształcie prostokąta, płaska z dostępem do rzeki. Media: woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Słubica Dobra

Słubica Dobra(Nowina-Przęsławice + 17 km)

500 000 zł15 700 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow. 15700m2 w miejscowości Słubica Dobra. Część budowlana -1749m2, pozostała część rolna. Działka w dużej części zadrzewiona. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rozalin

Rozalin(Nowina-Przęsławice + 17 km)

639 000 zł1 500 m² 426 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w Rozalinie. Spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do Warszawy. Najważniejsze atuty: - objęta mpzp (zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wólka Pracka

Wólka Pracka(Nowina-Przęsławice + 16 km)

1 100 000 zł4 339 m² 253,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, duże działki z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działek powyżej 4000 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Wólka Pracka na granicy z Baszkówką.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kolonia Lesznowola

Kolonia Lesznowola(Nowina-Przęsławice + 23 km)

13 842 950 zł25 169 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość w Kolonii Lesznowola w powiecie piaseczyńskim, składająca się z działki ewidencyjnej o łącznej powierzchni 25 169 m2 w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żółwin

Żółwin(Nowina-Przęsławice + 24 km)

619 500 zł1 239 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Są miejsca, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków zamiast miejskiego hałasu. Takim miejscem jest działka o powierzchni 1239 m , położona w Żółwinie, w spokojnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij